15.12.2020
Перша координаційна зустріч партнерів проєкту Програми ЄС з розвитку потенціалу вищої освіти

Перша координаційна зустріч партнерів проєкту DigEco (ERASMUS +) відбулася 15 грудня 2020 року. Відкрила церемонію координаторка проєкту Жанета Сіманавічіене, докторка економічних наук, професорка, завідувачка лабораторії бізнес-інновацій факультету економіки та бізнесу Університету Миколаса Ромеріса (м. Вільнюс, Литва). Зустріч пройшла в онлайн-режимі за участю представників університетів-партнерів і НКО:
– Університет Ніколаса Ромеріса;
– Університет прикладних наук Гамбург;
– Маріборський університет;
– Приазовський державний технічний університет;
– Адмірал Макарівський національний університет суднобудівництва;
– Державний університет «Житомирська політехніка».;
– Кам’янець-Подільский національний університет ім. Івана Огієнка;
– Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитро Моторного;
– Таджицький технічний університет ім. академіка М. Осімі;
– Таджицький державний фінансово-економічний університет;
– Худжандскій політехнічний інститут Таджицького технічного університету;
– НКО ” Вінницька міська організація ” Паросток»;
– ТОВ ” Компанія М-Майстер ”;
– Neksigol Navovar.
Реалізація проєкту триватиме впродовж 2020-2023 рр.  у Державному університеті «Житомирська політехніка». Даним проєктом передбачено розробку та впровадження навчальних модулів з акцентом на цифрові технології, в рамках спеціальностей економічного профілю, що включає також підготовку відповідних методичних матеріалів, облаштування спеціалізованої навчально-лабораторної аудиторії, стажування студентів/аспірантів і викладачів.

Бажаємо продуктивної роботи в рамках проєкту всім учасникам-партнерам!

Офіціальна сторінка: http://dig2eco.eu/?page_id=3102