Final day! DigEco training of Big Data Management

Останній день тренінгів від DigEco! Сумно, що так швидко минув час, але скільки обсягу знань за плечима!

Сьогодні нас знову навчали Марина Тропманн-Фрік – Університет прикладних наук Гамбурга (Німеччина) та Бошт’ян Брумен з Маріборського Університету (Словенія). Тема тренінгу : “Управління великими даними”. Дуже важливо розуміти сутність, адже це широке поняття, яке охоплює політику, процедури та технології, що використовуються для збору, зберігання, управління, організації, адміністрування та доставки великих сховищ даних. Це може включати очищення даних, міграцію, інтеграцію та підготовку до використання у звітах та аналітиці.

Дякуємо усім організаторам за цей неперевершений місяць навчання та неймовірний досвід. Усім учасникам дякуємо, за дружню та приємну атмосферу!

Далі – тільки краще! До зустрічей!