Міжнародна науково-практична конференція

9-10 вересня 2021 р. відбулась міжнародна науково-практична конференція “Цифрова трансформація бізнесу” в межах реалізації проєкту Erasmus+ напряму КА2 618270-EPP-1-2020-1-LT-EPPKA2-CBHE-JP «Діджиталізація економіки як елемент сталого розвитку України та Таджикистану». До 100 учасників з України, Румунії, Узбекистану, Таджикистану та Казахстану взяли участь у плідному та надихаючому науковому спілкуванні з широкого кола питань трансформації бізнесу в епоху цифрових технологій.

Конференція відбулась завдяки Таврійському державному агротехнологічному університету в рамках проєкту DigEco за підтримкою програми Erasmus+ разом із партнерами : Приазовським державним технічним університетом, Кам’янець-Подільським національним університетом імені Івана Огієнка та Державним університетом “Житомирська політехніка”.

Дякуємо організаторам та учасникам за незабутній досвід та приємні враження!