Пілотне навчання для магістрантів в межах Програми ЄС Еразмус+

З 1 вересня 2021 року в межах виконання проєкту Програми ЄС Еразмус+ 618270-EPP-1-2020-1-LT-EPPKA2-CBHE-JP Digitalization of economic as an element of sustainable development of Ukraine and Tajikistan / DigEco у Державному університеті «Житомирська політехніка»  відбулось пілотне навчання для магістрантів.

В межах пілотного навчання забезпечено зміни до навчальних планів в частині включення до освітніх програм спеціальностей діджитал-дисциплін за програмою Erasmus+.

Під час пілотного навчання студенти отримують практичні навички та досвід, можливість отримати від лекторів відповіді на усі запитання та взяти участь у дискусіях щодо тематики предмету. Також набуті знання вже практикують на власному досвіді. Далі більше!