Анкетування щодо якості навчання за програмою DigEco

Шановні студенти, викладачі та роботодавці! Група забезпечення проєкту Erasmus+ «Digitalization of economic as an element of sustainable development of Ukraine and Tajikistan / DigEco 618270-EPP-1-2020-1-LT-EPPKA2-CBHE-JP» проводить опитування стейкхолдерів щодо якості проведення пілотного навчання.

Ми би хотіли звернутися до Вас з метою отримання Вашої думки щодо якості викладання та пропозиціями щодо поліпшення такого процесу.

Висловлені Вами побажання будуть використані для поліпшення якості освітніх послуг, що надаються Державним університетом “Житомирська політехніка” в рамках проєкту DigEco. Анкетування АНОНІМНЕ Ваші відповіді будуть використані з метою удосконалення системи якості освіти Державного університету “Житомирська політехніка” за проєктом DigEco.