24.03.2023
Новий досвід та підвищення кваліфікації: онлайн-лекції викладачів провідних Європейських університетів в рамках проєкту DigEco

Впродовж 21-23 березня 2023 року науково-педагогічні працівники, студенти та аспіранти факультету бізнесу та сфери обслуговування в рамках реалізації проєкту “Діджиталізація економіки як елемент сталого розвитку України та Таджикистану” (DigEco) 618270-EPP-1-2020-1-LT-EPPKA2-CBHE-JP прослухали курс онлайн-лекцій викладачів провідних Європейських університетів:

• Відкриті дані. Регламент/Практика (доктор Маріус Лаурінайтіс, Університет Миколаса Ромеріса (Литва));
  • Цифровий маркетинг в дії (доктор  Саулюс Кромалькас, Університет Миколаса Ромеріса (Литва));
  • Управління великими даними І (доктор PhD Боштян Брумен, Університет Марібору (Словенія));
  • Управління великими даними ІІ (професор Марина Тропманн-Фрік, Університет прикладних наук Гамбурга (Німеччина);
  • Аналітика даних для маркетингу І ((професор Марина Тропманн-Фрік, Університет прикладних наук Гамбурга (Німеччина);
  • Аналітика даних для маркетингу ІІ (доктор PhD Боштян Брумен, Університет Марібору (Словенія).

Під час дискусій українські науковці та здобувачі освіти задавали запитання, поділилися досвідом викладання та вивчення дисциплін із закордонними партнерами.

Саме в Житомирській політехніці з 2021 року в освітні програми підготовки магістрів за спеціальностями 051 «Економіка», 072 «Фінанси, банківська справа та страхування»,  073 «Менеджмент», 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» в рамках проекту розроблено та впроваджено тринадцять дисциплін за напрямом цифровізації бізнесу.

А саме:

• Цифрова грамотність;
  • Цифровий маркетинг в дії;
  • Цифрове підприємництво в дії;
  • Гнучке управління проектами;
  • Аналітика даних для маркетингу;
  • Цифрові бізнес-моделі;
  • Управління великими даними;
  • Аналіз великих даних та бізнес-аналітика;
  • Дизайн мислення;
  • Цифрова ефективність в бізнесі та економіці;
  • Аналіз великих даних у фінансах;
  • Блокчейн, управління інноваціями;
  • Фінтех у банківській справі, страхуванні та управлінні активами.

Здобуті професійні компетентності випускників зазначених освітніх програм надають можливості швидко адаптуватись до сучасного ринкового середовища та відповідають вимогам ринку праці майбутнього.

Дякуємо нашим лекторам за цікаві лекції, а нашим закордонним та вітчизняним  партнерам проєкту  – за плідну співпрацю!