Міжнародний освітній марафон

21-24 березня здобувачі освіти та викладачі кафедри інформаційних систем в управлінні та обліку взяли участь у міжнародному освітньому марафоні в рамках реалізації міжнародного проєкту “Діджиталізація економіки як елемент сталого розвитку України та Таджикистану”.

Учасники мали змогу прослухати лекції викладачів провідних Європейських університетів:

👉 Маріуса Лаурінайтіса (Marius Laurinaitis, Університет Миколаса Ромеріса, Литва) на тему “Відкриті дані: регламент/практика”

👉 Саулюса Кромалькаса (Saulius Kromalcas, Університет Миколаса Ромеріса, Литва) на тему “Цифровий маркетинг в дії”

👉 Боштяна Брумена (Boštjan Brumen, Університет міста Марібор, Словенія) та Марини Тропманн-Фрік (Marina Tropmann-Frick, Університет прикладних наук Гамбурга, Німеччина) на тему “Управління великими даними” та “Аналітика даних для маркетингу”

За результатами марафону магістранти, аспіранти та викладачі отримали відповідні сертифікати. 📜

Ми щиро вдячні організаторам та спікерам за надану можливість отримати нові знання та навички.